Chorwacja Wycieczka Objazdowa

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez WAGABUNDA (firma) -

Chorwacja Wycieczka Objazdowa

Pełna treść ogłoszenia Chorwacja Wycieczka Objazdowa

Chorwacja Wycieczka Objazdowa

Termin: od 30.09.2014 do 08.10.2014
Ilość noclegów: 8 dni
Wyżywienie: wyżywienie 2 x dziennie: śniadania+obiadokolcje
Zakwaterowanie: pokój 2/3 osobowy na dokwaterowanie
Transport: Autokar

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!

CHORWACJA-BOŚNIA I HERCEGOWINA- CZARNOGÓRA- ALBANIA- MACEDONIA- SERBIA

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok 5 EUR) i Węgry. Przyjazd do hotelu w Sarajewie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień Śniadanie, zwiedzanie centrum Sarajewa, które zostało wzniesione w oparciu o arabskie rozwiązania architektoniczne. Przejazd do Mostaru, zwiedzanie wizytówki miasta: XVI w. Kamiennego mostu wpisanego na listę UNESCO oraz dzielnicy Stara Carsija pełnej tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych, restauracji z lokalną kuchnią, meczetów, z których dobiegają głosy muezinów wzywających do modlitwy, a następnie przejazd do Medjugorje największego centrum pielgrzymkowego na Bałkanach, wizyta w sanktuarium. Przejazd do hotelu w Neum, obiadokolacja, nocleg.

3.dzień Śniadanie, dla chętnych Fotosafari Deltą Neretwy połączone z degustacja lokalnych potraw oraz trunków (ok. 25 EUR). Obiadokolacja, nocleg.

4.dzień Śniadanie, wyjazd do Dubrownika zwanego Perłą Adriatyku, zwiedzanie: Brama Pile, zespół klasztorny Franciszkanów, XVII w. katedra, zespół średniowiecznych obwarowań miejskich, gotycka studnia miejska, spacer słynną ulicą Stradun. Przejazd piękną trasą widokową wzdłuż Boki Kotorskiej do Kotoru: spacer po najpiękniejszym mieście Czarnogóry, dla chętnych wejście na mury otaczające miasto. Obiadokolacja, nocleg.

5.dzień Śniadanie, wycieczka stateczkiem po morzu (czasie rejsu poczęstunek).Po obiadokolacji wycieczka do malowniczej Budwy. Nocleg.

6.dzień Śniadanie, przejazd do Baru, krótki postój na tamtejszym, słynnym na całą Czarnogórę bazarze (możliwość degustacji i zakupu orientalnych potraw, m. in. kajmak oraz burek specjalność Bałkanów). Przejazd przez Albanię (Szkodra i Tirana). Przyjazd do Macedonii, obiadokolacja, nocleg.

7.dzień Śniadanie, zwiedzanie Ochrydu, jednego z najstarszych miast na Bałkanch, spacer urokliwymi uliczkami miasta, zwiedzanie ruin twierdzy cara Samuela z XI wieku i starożytnego amfiteatru. Przejazd na południową część jeziora, zwiedzanie zabytkowego monastyru św. Nauma z IX w. Obiadokolacja, nocleg.

8.dzień Śniadanie, przejazd do stolicy Macedonii Skopje: zwiedzanie Twierdzy Kale, starówka, kamienny most, meczet Mustafy Paszy. Przejazd do hotelu w Serbii, obiadokolacja, nocleg.

9.dzień Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski, przejazd przez Węgry, Słowację (dla chętnych posiłek za dopłatą ok. 5 EUR). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów , oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

Przejazd autokarem (klimatyzacja, toaleta, siedzenia uchylane, cafe barek, video), obsługę pilota -przewodnika, ubezpieczenie KL+ NW + bagaż, podatek VATCena w EUR obejmuje

8 noclegów (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 8 śniadań , 8 obiadokolacji, wycieczka stateczkiem po morzu.Dopłaty

1. Do pokoju 1 osobowego 130 EUR.

2. Na wstępy do zwiedzanych obiektów sugerujemy przeznaczyć ok. 40 EUR + 25 EUR Fotosafari.Uwagi organizatora

1. Kwota w zł płatna w Polsce, kwota w EUR płatna w Chorwacji.

2. Równowarość kwoty w EUR płatna w Polsce: np. gdy potrzebna jest f-ra na całość, wtedy kwotę w EUR należy przeliczyć na zł wg kursu NBP tabela C sprzedaż.

3. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

4. Na wyjazd potrzebny ważny paszport lub dowód osobisty.

Mapa JarosławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Chorwacja Wycieczka Objazdowa ,1 583 zł


Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaroslaw City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj