Gościnna Chorwacja -9 dni

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez WAGABUNDA (firma) -

Gościnna Chorwacja -9 dni

Pełna treść ogłoszenia Gościnna Chorwacja -9 dni

Gościnna Chorwacja -9 dni

Termin imprezy: 04.09.2015 - 12.09.2015 (9 dni / 8 nocy )
Autokar z Rzeszowa
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
Cena za os.: 2030.00 PLN

Dzień 1 Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie w hotelu na trasie do Chorwacji (Węgry lub Słowacja). Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku bazy zakwaterowania w okolicach Zadaru lub Splitu. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3 Śniadanie. Wycieczka do Splitu - 200 tysięczne miasto słynie z portu, który jest dla Chorwacji morskim oknem na świat. Dla zwiedzających główną atrakcją jest Stare Miasto położone w obrębie murów ogromnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana (III w. n.e). Zwiedzanie z przewodnikiem: Pałac Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Katedra Św. Dujama ze Skarbcem, Złota Brama, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riva - nabrzeże palmowe. Po południu zwiedzanie z przewodnikiem malowniczego położonego na wyspie Trogiru: Twierdza Kamerlengo z XV w., Brama Morska, Stary Port, Katedra św. Wawrzyńca, plac Jana Pawła II, Loggia Sądowa. Zakupy na słynnym trogirskim targu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 Śniadanie. Wyjazd w kierunku słynnych Wodospadów Krka. Spacer po starym Stradinie. Rejs statkiem spacerowym do wodospadów. Wizyta w skansenie. Spacer malowniczą trasą krajoznawczą wśród rozlewisk, jezior i wodospadów rzeki Krka. Uwaga! Dla chętnych możliwość kąpieli pod najpiękniejszym wodospadem - Stradiński Buk! W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 Wczesne śniadanie. Wyjazd do do Dubrownika, zwanego "Perłą Chorwacji" - zwiedzanie: Brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, spacer słynną ulicą Stradun, czas wolny. Późny powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 6 Śniadanie. Czas wolny lub całodzienny rejs statkiem do PN Kornati (fakultatywnie płatne ok. 45 EUR). Naturalne piękno wysp Kornati jest słynne w całym świecie. Cały archipelag liczy ok. 140 wysp i wysepek. Wyspy znane są przede wszystkim z klifów tzw. koron, wcinających się w morze stromych skał (prawdopodobnie stąd pochodzi nazwa Kornati). Ze względu na swoją wapienną budowę znajduje się tu wiele jaskiń, wąwozów i kotłów krasowych, a cały park jest miejscem wielbicieli nurkowania które często są po prostu wystającymi z morza skałami. Wyspy są bezludne, przybywają na nie jedynie miłośnicy nurkowania, żeglarstwa i niczym nieskażonej nadmorskiej przyrody oraz ciszy i słońca. Na wyspach nie ma żadnych źródeł słodkiej wody, jedynie w grotach i zagłębieniach skalnych czasami zatrzymuje się deszczówka. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7 Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i wypoczynek lub całodzienna wycieczka do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie (fakultatywnie płatne ok. 45 EUR). Przejazd do miejsca objawień Matki Bożej - Królowej Pokoju. Medjugorie można się pomodlić w liczącym ponad sto lat kościele Jakuba, a także na Górze Objawień oraz na wzgórzu Kriżewac, które pełni rolę Kalwarii medziugorskiego sanktuarium. Powrót do hotelu. Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 8 Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do jednej z najpiękniejszych atrakcji turystycznych Chorwacji. Park Narodowy Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Następnie wyjazd do kraju, przejazd non-stop.
Dzień 9 Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Mapa JarosławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Gościnna Chorwacja -9 dni ,2 030 zł


Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaroslaw City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj