Kenia - safari i plaże

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez WAGABUNDA (firma) -

Kenia - safari i plaże

Pełna treść ogłoszenia Kenia - safari i plaże

Kenia - safari i plaże

Termin imprezy: 20.02.2016 - 28.02.2016 (9 dni / 7 nocy )
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje + lunch
Cena za os.: 5749.00 PLN

MOMBASA - TSAVO EAST - AMBOSELI - TSAVO WEST - MOMBASA

Dzień 1: Warszawa - Mombasa. Wylot z lotniska Chopina do Mombasy. Przylot do Mombasy wieczorem lub w godzinach nocnych. Po przylocie spotkanie z przewodnikiem i rozpoczecie programu. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 2: Mombasa - Tsavo East. Po śniadaniu przejazd z hotelu w kierunku Parku Narodowego Tsavo East , który wspólnie z Tsavo West tworzy największy obszar chroniony na terenie Kenii. Do Parku wjedziemy w miejscowości Voi położonej u stóp góry o tej samej nazwie. Już po drodze do lodge będziemy spotykać stada dzikich zwierząt i pojedyncze drapieżniki. Po południu pierwsze safari w Parku, który jest słynny z tzw. "czerwonych słoni", zawdzięczających wyjątkowy kolor ziemi, jaką są oblepione. Możemy również spotkać nosorożce, lwy, gepardy, antylowy, bawoły i zebry. Po safari nocleg w lodge na terenie parku.

Dzień 3: Tsavo East - Amboseli. Po śniadaniu opuszczamy Płaskowyż Yatta i Tsavo East udając się w kierunku Amboseli. Po drodze mijamy wioski ludu Wakamba i Makindu. W porze lunchu dotrzemy do Amboseli, położonego u stóp u podnóża Kilimandżaro - najwyższej góry Afryki (5896 m n.p.m.). Zaśnieżony szczyt Kilimandżaro, górujący nad welonem chmur jest niesamowitym tłem dla sawanny, gdzie można spotkać królewskie lwy, majestatyczne słonie, drapieżne lamparty i szybkie gepardy oraz bawoły, hipopotamy i zwierzynę płową. Cierpliwi podróżnicy natrafią tu również na zagrożone wymarciem nosorożce czarne. Amboseli jest rajem dla fotografów. Po popołudniowym safari kolacja i nocleg w lodge.

Dzień 4: Amboseli - Tsavo West. Wczesnym rankiem rozpoczniemy safari w niesamowitej scenerii Kilimanjaro. Po śniadaniu przejazd na wschód, w kierunku wulkanicznej scenerii Shetani i Wzgórz Chyulu. Na koniec wyprawy dotrzemy do Tsavo West i odwiedzimy Mzima Springs, ukryte w gajach palmowych i akacjowych. Zimne wody rzeki wypływają z Kilimanjaro i przyciągają krokodyle, hipopotamy i niezliczone gatunki ryb. Do lodge dotrzemy w porze lunchu. Następnie safari po okolicy i wizyta w Ngulia Rhino Sanctuary, gdzie pod ochroną żyje ok 50 czarnych nosorożców. Wieczorem powrót do lodge na kolację i nocleg.

Dzień 5: Tsavo West - Mombasa. Po śniadaniu przejazd safari w Tsavo West, na którego sawannach i w rzadkich lasach żyje ponad 60 gatunków ssaków, w tym tzw. wielka piątka (słoń, nosorożec, bawół, lew i lampart). Oprócz zróżnicowania fauny i flory charakterystyczne jest tu także ukształtowanie terenu oraz wulkaniczna gleba. Na zakończenie safari pojedziemy przez Voi i Pustynię Tara do Mombasy. Przejedziemy przez zawsze żywe i barwne miasto do hotelu na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Po południu zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg nad Oceanem Indyjskim.

Dzień 6: Mombasa. Wypoczynek w hotelu 3 * HB (śniadania, obiadokolacje) na plaży wybrzeża Oceanu Indyjskiego w okolicy Mombasy.

Dzień 7: Mombasa. Wypoczynek w hotelu 3 * HB (śniadania, obiadokolacje) na plaży wybrzeża Oceanu Indyjskiego w okolicy Mombasy.

Dzień 8:(15). Mombasa - Warszawa. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Mombasie. Dla osób przedłużających pobyt - dodatkowy tydzień nad Oceanem Indyjskim. Wylot do Warszawy. Lądowanie w Warszawie.

Cena zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Mombasa - Warszawa z przesiadkami

- opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW

- zakwaterowanie - podczas safari w lodgach z pełnym wyżywieniem - śniadania, lunche, kolacje, nad Oceanem Indyjskim hotel 3* HB (śniadania, obiadokolacje)

- podczas safari transport sześcioosobowym minibusem, przystosowanym do obserwacji zwierząt (otwierany dach)

- zwiedzanie wg programu,

- serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego w jęz. polskim

Mapa JarosławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kenia - safari i plaże ,5 749 zł


Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !Zobacz stronę Fotograf Ślubny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaroslaw City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj