Lwów i Podole 6 dni

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez WAGABUNDA (firma) -

Lwów i Podole 6 dni

Pełna treść ogłoszenia Lwów i Podole 6 dni

Lwów i Podole 6 dni

Termin imprezy: 27.04.2016 - 02.05.2016 (6 dni / 5 nocy )
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
Cena za os.: 1269 PLN

Dzień 1 Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd w okolice Lwowa na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2 Śniadanie. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Przejazd przez Olesko (krótkie zwiedzanie) i Krzemieniec (bez zwiedzania). Dalej po drodze zwiedzanie Ławry w Poczajowie (Uwaga: wejście do Ławry; mężczyźni - długie spodnie, kobiety - długa spódnica, chustka na głowie), twierdzy w Zbarażu. Przyjazd do Kamieńca, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3 Śniadanie. Wyjazd do Chocimia z przewodnikiem, zwiedzanie historycznej fortecy nad Dniestrem, powrót do Kamieńca. Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego: m.in. rynek, ratusz, kościół Dominikanów, Katedra św. Piotra i Pawła z minaretem, Zamek Stary i Nowy. Wieczorem czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 Śniadanie. Wyjazd do Lwowa przez Skałę Podolską, Buczacz i Ivano-Frankowsk (d. Stanisławów). Przyjazd do Lwowa w godzinach wieczornych, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5 Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, rynek, Katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew ormiańska, kościół Bernardynów. Spacer prospektem Wolności, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Powrót do hotelu, obiadokolacja lub wieczór folklorystyczny (fakultatywnie). Nocleg.
Dzień 6 Śniadanie. Przejazd do Żółkwi, zwiedzanie Zamku, renesansowego kościoła, klasztoru Dominikanów (zewnątrz). Następnie przejazd do Krechowa, zwiedzanie obronnego klasztoru Bazylianów. Po południu wyjazd w kierunku granicy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości.
Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena imprezy obejmuje
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek , wc) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
- 5 noclegów w hotelach*+/* w pokojach 2-osobowych z łazienką
- 5 śniadań i 5 obiadokolacji
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Mapa JarosławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lwów i Podole 6 dni ,1 269 zł


Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaroslaw City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj