ODDZIAŁY SPECJALNE obóz militarno paintball'owy nie tylko dla facetów!

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez WAGABUNDA (firma) -

ODDZIAŁY SPECJALNE obóz militarno paintball'owy nie tylko dla facetów!

Pełna treść ogłoszenia ODDZIAŁY SPECJALNE obóz militarno paintball'owy nie tylko dla facetów!

ODDZIAŁY SPECJALNE
obóz militarno paintball'owy nie tylko dla facetów!

Termin: 04.08-13.08.2014
Cena: 1390 zł za osobę

PIEKIELNY WEEKEND - minimum snu, maksimum wysiłku: głodno, chłodno i do domu daleko. Mamusi nie ma, nie przytuli a instruktor w błoto wtuli :-). Nocna wyprawa konieczne śpiwory, dużo samozaparcia i odwagi! Jednym słowem jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Budowa szałasu, racje żywnościowe amerykańskich sił specjalnych i sporo adrenalinki :-) Wyprawa całodniowa - zadania wyznaczone przez instruktorów będą wymagały współdziałania zespołu, integracji, wyznaczenia przywódcy i przetrwania często w trudnych warunkach.
PAINTBALL ćwiczenia, manewry, opracowywanie taktyki gier, czyli prawdziwy paintball'owy poligon. Wspólnie zbudujemy warownie, okopy i zasieki! Scenariusze gier są elastyczne i mogą być modyfikowane zarówno przez sędziów, jak i graczy. Jak zdobywać flagę, wydostać się z trójkąta bermudzkiego, czy ochronić prezydenta dowiecie się już na polu. Wszystkie gry paintball'owe odbywają się w lesie, na wyznaczonym ponad 2 hektarowym obszarze. Tam jesteście zdani tylko na siebie i swój oddział.
CZARNA TAKTYKA - czyli sposoby prowadzenia działań wojskowych, policyjnych i antyterrorystycznych w warunkach miejskich, w pomieszczeniach i budynkach. Taktyka poruszania się oddziałów w korytarzach i pomieszczeniach, odbijanie zakładników.
ZIELONA TAKTYKA - czyli działania w terenie niezurbanizowanym, szczególnie leśnym, maskowanie, terenoznawstwo, rajdy za linie wroga i zasadzki. Szyki piechoty, działania nocne i piesze patrole.
TERENOZNAWSTWO nieumiejętność czytania mapy i orientacji w terenie dyskwalifikuje każdego żołnierza, dlatego znajomość terenu, odczytywanie i sporządzanie map, posługiwanie się kompasem, wyznaczanie azymutu, znaki patrolowe i szkice terenu to stały punkt programu każdego komandosa.
ELEMENTY SZTUKI WALKI jak nie dać się zaskoczyć napastnikowi, jak panować nad swoim ciałem, sposoby walki wręcz, umiejętność opanowania agresji.
SZYFRY kody, znaki, czyli jak utajnić wiadomość.
FABULARNA GRA PAINTBALL'OWA - OCHRONA PREZYDENTA - niestety jedna osoba musi poświęcić się i odłożyć pistolet (prezydent). Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta poza linię wroga. Misja terrorystów - sprzątnąć prezydenta bez względu na straty własne.
PARK LINOWY jak u Was z rzucaniem się w przepaść :-) ? Oczywiście uprząż, zabezpieczenia i opieka instruktorska czynią ten desperacki skok absolutnie bezpiecznym ale jednak... adrenalina skacze aż po cebulki włosów.
ZJAZD TYROLSKI nie będzie łatwo :-) Zjazd na linie to w końcu niezła próba nerwów. Zjazdy linowe i kolejki tyrolskie, będą jedną z wielu ekscytujących przygód.
PAJĘCZA SIEĆ - kolejną próba zwinności, siły i sprytu będzie pokonanie pajęczej sieci i własnych słabości.
SKRZYNKI - tylko od Twojego refleksu, poczucia równowagi i sprytu zależy czy zdobędziesz szczyt rozchwianej wieży.
ŚCIANKA WSPINACZKOWA 12 metrów piekielnie pionowej ściany do pokonania. Nie zawsze masz się czego złapać i czym podeprzeć. Czasem tylko parę centymetrów dzieli Cię od szczytu ryzykujesz czy szukasz innej drogi? Czujesz strach i ciężar lin asekuracyjnych.
ŁUCZNICTWO celne oko, poprawna postawa i odpowiednia technika. Zalecamy cierpliwość, skupienie i spokój jeśli to Wy chcecie strzelać, a nie trzymać się łuku gdy on strzela.
STRZELECTWO - technika pracy ze spustem, technika strzału i zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa.
PRZEPRAWY TRATWĄ musicie radzić sobie w każdej sytuacji. Najpierw zbudujecie pływającą maszynę, a później trzeba będzie jeszcze na niej dotrzeć do celu nie zapominając o wykonywaniu kolejnych zadań.
MUSZTRA :-) I ZAPRAWY PORANNE zaczynamy od 10 pompek, a pod koniec obozu nie mamy problemu ze zrobieniem 100 pompek.
KRYPTOGRAFIA mapa to podstawa zarówno w lesie jak i na każdym wrogim terenie! Bez niej nie odnajdziesz swojego oddziału, n

Mapa JarosławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ODDZIAŁY SPECJALNE obóz militarno paintball'owy nie tylko dla facetów! ,1 390 zł


Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaroslaw City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj