Praca w Holandii - monter kadłuba/ślusarz kadłubowy

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez mielec1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Holandii - monter kadłuba/ślusarz kadłubowy

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47). W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne. Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy na statkach i jachtach, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko: monter kadłuba/ślusarz kadłubowy - Holandia

Zakres obowiązków:
- sytuowanie i montaż silników oraz pozostałych elementów mechanicznych i innych systemów różnego rodzaju statków
- wsparcie przy kontroli urządzeń statku przed pierwszym wodowaniem
- analiza rysunku technicznego oraz kontrola zgodności wykonywanej pracy z wymogami rysunku (forma, wymiary, czystość), kontrola dostępności materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
- obróbka (frezowanie) oraz dopracowanie fundamentu
- toczenie rufy, śruby sterującej oraz wyrównanie poszczególnych elementów silnikowych
- montowanie pomp, instalacji, mechanicznych uszczelek i zaworów, wciągarek, sterów strumieniowych dziobowych, włazów pokładowych oraz klap dolnych
- uzupełnianie/napełnianie systemów płynami (olej, woda, płyn chłodniczy)
- dokonywanie pomiarów za pomocą rożnego rodzaju narzędzi pomiarowych (mikrometr, suwmiarka, miarki, lornetki) by ustalić czy czynności/prace zostały dokonane według norm, wymogów oraz rysunku

Oczekiwania:
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność pracy z różnego rodzaju materiałami i metalami
- znajomość sposobu montowania oraz kolejności w montowaniu kadłuba
- umiejętność posługiwania sie urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr) oraz innymi narzędziami do obróbki metalu (toczenie, wiercenie, frezowanie, obrabiarki itp.)
- umiejętność używania narzędzi pomocniczych, podnośników i narzędzi montażowych
- posiadanie ważnego certyfikatu potwierdzającego znajomość norm i reguł bezpieczeństwa tj. holenderski certyfikat VCA, niemiecki SCC lub inny zagraniczny odpowiednik warunek konieczny
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego/niderlandzkiego (w tym znajomość terminów zawodowych/technicznych w tymże języku)
- umiejętność samodzielnej pracy z urządzeniami pomiarowymi, maszynami w oparciu o rysunek techniczny
- samodzielność, dokładność, rzetelność

Oferta:
- legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u największych klientów
- organizacja zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
- kontrakty dostosowane do projektów pracodawców (wyjazdy najczęściej 3 6 miesięcy)
- możliwość prac przy kolejnych projektach u różnych pracodawców

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniuwpisując w tytule: monter kadłuba/ślusarz kadłubowy - Holandia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa JarosławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Holandii - monter kadłuba/ślusarz kadłubowy

Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję