Praca w Holandii - ślusarz/monter kadłuba

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez mielec1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Holandii - ślusarz/monter kadłuba

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47). W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne. Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy na statkach i jachtach, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko: ślusarz/monter kadłuba

Zakres obowiązków:
- montowanie elementów statku, sekcji, obróbka metalu
- analiza rysunku technicznego oraz kontrola zgodności wykonywanej pracy z wymogami rysunku (forma, wymiary, czystość), kontrola dostępności materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
- przygotowanie wg rozmiaru płyt (blach) i profili (kształtowników)
- dopracowywanie, obróbka (np. wypalanie, szlifowanie, cięcie) oraz składanie (spawanie, sczepianie punktowe) przygotowanego materiału do kompletnych elementów
- zapobieganie deformacji w spawie (np. stosowanie wzmocnień spawalniczych)
- wyrównywanie, precyzyjne ustawianie i dopasowywani części konstrukcji statku (zarówno tych niebędących częścią statku)
- instalacja przewodów ssących, rur ciśnieniowych, instalacji hydraulicznych i rurociągów, zaworów, cylindrów, uszczelek, włazów, platform, schodów i barierek
- pomoc i asysta przy umieszczaniu pokładu/fundamentów
- kontrola i pomoc podczas wodowania, dopasowanie ewentualnych niedociągnięć

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy w stoczni jako ślusarz/monter kadłubowy (warunek konieczny)
- posiadanie ważnego certyfikatu potwierdzającego znajomość norm i reguł bezpieczeństwa tj. holenderski certyfikat VCA, niemiecki SCC lub inny zagraniczny odpowiednik warunek konieczny
- umiejętność samodzielnej pracy na danym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego (w tym terminologia branżowa i techniczna)
- samodzielność, dokładność, rzetelność

Oferta:
- legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u największych klientów
- organizacja zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
- kontrakty dostosowane do projektów pracodawców (wyjazdy najczęściej 3 6 miesięcy)
- możliwość prac przy kolejnych projektach u różnych pracodawców

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniuwpisując w tytule: ślusarz/monter kadłuba - Holandia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa JarosławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Holandii - ślusarz/monter kadłuba

Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !Zobacz stronę Fotograf Ślubny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję