Przedstawiciel handlowy

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez hurt_70 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel handlowy

Zatrudnię przedstawiciela handlowego w hurtowni alkoholi i napojów.
Miejsce pracy: Jarosław.

WYMAGANIA:
- minimum rok doświadczenia w aktywnej pracy handlowca
- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- wykształcenie min. średnie ( wyższe mile widziane )
- dyspozycyjność
- otwartość i pewność siebie, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
- kreatywność i duże zaangażowanie
- znajomość technik sprzedaży

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów
- realizacja planów sprzedażowych
- przygotowywanie ofert, negocjacja warunków, raportowanie wyników
- monitorowanie lokalnego rynku

OFERUJEMY:
- interesującą i pełną wyzwań pracę
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- pomoc i wsparcie doświadczonej kadry

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Mapa JarosławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel handlowy

Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fotograf Ślubny !Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję