SZWACZ / SZWACZKA

KONTAKT

Jarosław - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZWACZ / SZWACZKA

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr. ref. SLJ/MCI/61
Miejsce pracy : Jarosław
Umowa o pracę tymczasową

Opis stanowiska:
obsługa maszyny do szycia
realizacja zmianowego planu produkcyjnego na powierzonym stanowisku pracy poprzez uszycie określonych ilości poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym
spełnienie standardów w zakresie BHP oraz Housekeepingu

Wymagania:
zdolności manualne
umiejętność pracy w zespole
dążenie do doskonalenia wykonywanej pracy
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
praca w międzynarodowej Firmie
bardzo dobre warunki pracy
atrakcyjne wynagrodzenia w oparciu o rozbudowane systemy premiowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa JarosławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZWACZ / SZWACZKA

Polecane, ciekawe strony z Jarosławia. Prowadzisz serwis o Jarosławiu lub zwiazany z Jarosław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jarosławskie Winnice !Zobacz stronę Akademia Zdrowych Pleców !Zobacz stronę Fotograf Ślubny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaroslaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jarosławia: Przemyśl ogłoszenia - Łańcut darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję